Kurumsal Logo

kurumsal logo tasarımları
kurumsal logo örnekleri

Kurumsal logolar kurumsal firmalar tarafından tercih edilen profesyonel logo çeşitleridir. Firmaların müşterileri ile iletişim kurarken ve pazarlama çalışmalarını sürdürürken büyük bir öneme sahip olan logoların en profesyonel şekilde tasarlanması gerekmektedir.

Kurumsal logolar, markaların görselleştirilmesinde ki en temel husustur. Bu logolar, şirketlerin reklam stillerinin en önemli parçalarından bir tanesi olarak bilinmektedir. Bu noktada markaların tüm görsel öğeleri ile tanımlanabilmektedir. Firmaların kendilerini rakiplerinden farklılaştırabilmelerinin en önemli unsuru olan logolar, müşterilerin zihninde yer etme konusunda da son derece önemlidir. Belirli duyguları bir logo ile müşterilere aktarabilmek logoların başarılı olmasında ki temel husustur. Bu noktada marka görünürlüğünü temelden etkileyen logo çalışmalarının deneyimli bir tasarımcı tarafından hazırlanması gerekmektedir.

Kurumsal kimliğinizin en önemli parçası olan logonuzu size özel tasarlayabiliriz. Referanslarımızdaki sitelerden logo örneklerine bakabilirsiniz